Słońce świeci

Czwartek, 28 marca 2013 · Komentarze(2)
Koniec Świata - Oranżada


Kolejny poranek..., otwieram oczy i... widzę, że świeci słońce, w końcu, tyle dni bez doładowania.... Zbieram się i hop na rower... Wiatr sporo słabszy, jeszcze w plecy. Jedzie się przyjemnie, prawie ciepło... długo trzeba było czekać na poprawę pogody.
Na szosach pustki, szkoły już mają wolne, cześć ludzi pewnie na urlopach. Miałem wrażenie, że większość dzisiejszych samochodów to autobusy, w zasadzie od początku do końca miałem coś takiego albo przed sobą albo za sobą, bawiąc się w kto kogo wyprzedzi... Kolejne numer 48, 7, 23, 197, 6... i jeszcze kilka ale ich nie pamiętam... . Nie lubię za nimi jechać, raz że spowalniają, a dwa nigdy nie wiadomo co kierowcy strzeli do głowy, czy nie zacznie hamować? Mnie na 100% nie widzi za sobą, bo i jak?

W firmie w rekordowym czasie.

Fotka sprzed ok 3 tygodni
Z cmentarza żołnierzy niemieckich w Siemianowicach Śląskich © amiga


Miłego dnia.

Komentarze (2)

t0mas82: Po cichutku liczę na to, że nagle te niebieskie kreseczki znikną z prognozy na jutro :-)
amiga: Wiesz, może i faktycznie mniejszy ruch na drogach ale za to ci co jeżdżą, to jacyś nerwowi i wszystkim się spieszy. Mam wrażenie, że święta, nieważne jakie, rzucają się ludziom na mózg.

limit 08:33 czwartek, 28 marca 2013

Temperatura idzie z dnia na dzień w górę. Aż trudno uwierzyć, że jutro ma być taka śnieżna masakra wg. prognoz z ICM :-) Pozdrawiam i również miłego!

t0mas82 08:29 czwartek, 28 marca 2013
Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa obiep

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]