Wpisy archiwalne w miesiącu

Grudzień, 2011

Dystans całkowity:47.42 km (w terenie 38.00 km; 80.13%)
Czas w ruchu:02:34
Średnia prędkość:18.48 km/h
Maksymalna prędkość:40.94 km/h
Maks. tętno maksymalne:227 (123 %)
Maks. tętno średnie:106 (57 %)
Suma kalorii:1966 kcal
Liczba aktywności:1
Średnio na aktywność:47.42 km i 2h 34m
Więcej statystyk

wilijo, w zasadzie po wiliji

Sobota, 10 grudnia 2011 · Komentarze(7)
Po wczorajszej wigilii firmowej dzisiaj czułem się niespecjalnie. Kac mocno męczył, chociaż w zasadzie nie wiem po czym. Dzisiejszy poranek był ciężki, ale co ja nie dam rady .... ? Rano odwiedziny kilku okolicznych sklepów. Zaliczenie 2l koli i ... prawie jak nówka postanowiłem się przejechać gdzieś ... . Pogoda piękna, jak .... nie w grudniu, około 13:00 w końcu wyjechałem. Miałem ok 3 godziny czasu, więc bez kombinowania pojechałem standardową trasą przez Murcki, Lędziny, Mysłowice, Wesołą, Giszowiec i wróciłem do Ochojca. Wczorajsza "wilijo" męczyła mnie przez całą drogę, dodatkowo w którejś z przydrożnych kałuż zamoczyłem lewą nogę i ostatnie 10 km były walką z własną słabością. Przemarznięte palce dawały mocno znać o sobie, przynajmniej je czułem i wiedziałem, że jeszcze tam są. :) Dopiero kąpiel w domu rozwiązała ten problem.

Miałem okazję w końcu w samotności jadąc na rowerze przemyśleć kilka spraw, zastanowić się co dalej. Przy takiej pogodzie można było wszystko widzieć w różowych kolorach. Chociaż wiem, że tak nie jest i .. nie będzie. Przyszły tydzień oceniam raczej na ciężki. Ale od czasu do czasu trzeba dostać w du.ę, żeby zrozumieć jak było rewelacyjnie i bezproblemowo wcześniej i jak może być.

Starczy tego smęcenia. Coraz bliżej do wiosny więc będzie można znów poszaleć na trasie Katowice->Gliwice :) Jeszcze tylko 3 miesiące zimy

Klika dzisiejszych fot:

Jesienne klimaty © amigarzeczka pod Lędzinami © amiga


Pole pod Lędzinami © amiga


Pole pod Lędzinami - jeszcze raz © amiga


Mysłowice - zalew Wesoła Fala © amiga


Zapis trasy:


Kadencja: 58

Kilometrówka zawiera dodatkowo ok 3-4km z wcześniejszego wyjazdu po mleko do .. mlekomatu :)

Hasiok: Adrian