Oczekiwanie

Czwartek, 28 czerwca 2012 · Komentarze(5)
Northern Kings - I Should Be So Lucky


Poranek mokry, ale już nie pada. Zastanawiam się jaką wybrac drogę, może jednak szosą ? O nie... wolę las, jest spokojniej, ale też pewnie błotniśnie.
Nie mylę się, chociaż... bywało gorzej. Na drogach jakieś szaleństwo, chyba cały Śląsk postanowił dzisiaj jechać samochodem. W panewnikach jakiś baran mija mnie na papier, sytuacja powtarza się w Gliwicach, wyprzedanie na zakręcie na podwójcej ciągłej to dzisiaj norma. Zdaje się, że niektórm deszcz wypłukał restki rozumu.
Liczę na to, że wieczorem będzie dużo spokojniej i niektórym rozum jednak wróci.

Fot dzisiaj nie robiłem, szykuję się na wieczorną sesję rowerka, KTM już w drodze, powinien dzisiaj dotrzeć, pewnie pojadę go przewietrzyć, sprawdzić jak się spisuje, co niedomaga, co należy poprawić, w końcu też jak człowiek pojadę w SPD-kach po 6 długich tygodniach. A miało być szybciutko, jak zapewniał serwis.

Dzisiaj w drodze odpaliłem 2 płyty Northern Kings, to w zasadzie same Covery w nowej aranżacji, wykonaniu, dziwnie się tego słucha, taki dość mroczny klimat. Większośc tekstów znam sprzed wielu lat i chyba głównie dlatego spodobało mi się to. Miłego słuchania i polecam resztę płyt tej kapeli, warto zobaczyć co można wyciągnąć z tak oklepanych tekstów.

Komentarze (5)

Zakamuflowana opcja niemiecka! ;p

mors 23:11 piątek, 29 czerwca 2012

limit jakbyś zgadł - jego imię to Manfred - to właśnie czerwony baron

amiga 12:50 czwartek, 28 czerwca 2012

Czerwony Baron?

limit 12:45 czwartek, 28 czerwca 2012

Kosma100 To już nie będzie ten sam stary Zygfryd nazwany na cześć jednego z mistrzów zakonu krzyżackego Siegfrieda von Feuchtwangen (z krzyżakami kojarzyły mi sie barwy rowera i kraj pochodzenia), ten co idzie będzie czerwono-czarny. Jeżeli spełni moje oczekiwania to nazwę już ma ;)

amiga 07:35 czwartek, 28 czerwca 2012

Fajnie, że będziesz miał dzisiaj w końcu Zygfryda :-)

kosma100 07:24 czwartek, 28 czerwca 2012
Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa bbard

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]