Powrót do domu

Piątek, 8 marca 2019 · Komentarze(1)
Kategoria do 34km, Do/Z Pracy, Solo
Ruszam trochę po 17... Gdzieś w prognozach była informacja o możliwych opadach. Niby powinienem mieć jeszcze sporo czasu, jednak chyba warto się pospieszyć ;) 
Jest jeszcze dość jasno gdy ruszam w drogę, wiem że za około godzinę będzie już ciemno. Lampki mam uzbrojone, choć jeszcze nieodpalone :)
Gdy zbliżam się do Zabrza widzę tłumy ludzi w barwach Górnika Zabrze, ruch na drogach gęstnieje... Masa policji. Uciekam do parku, jest spokojniej, jest cisza. Zastanawiam się jednak jak to objechać, bo całe Zabrze będzie postawione do góry nogami.
Udaje się tyłami przejechać na Makoszowy i dalej na Kończyce. W Rudzie Śląskiej samochodów jest mniej, choć z okazji zamkniętych sklepów w niedzielę ludzie dostają fioła. 

Jest jeszcze jasno gry ruszam do domu
Jest jeszcze jasno gry ruszam do domu © amiga
A co to za zamieszanie?
A co to za zamieszanie? © amiga

W Bielszowicach
W Bielszowicach © amiga
W tle kopalnia Bielszowice
W tle kopalnia Bielszowice © amiga
W efekcie na Wirku wbijam się na szlak wzdłuż potoku Bielszowickiego, kilku spacerowiczów nie przeszkadza :), niestety w Kochłowicach też jakieś wariactwo... Najważniejsze by minąć centrum. Dalej mam DDRkę, mam swój pas. Może nie jest idealny, ale przynajmniej nikt mi nie zajeżdża drogi :)
Jest już ciemno...
Jest już ciemno... © amiga
Ostatnie rozbłyski słońca
Ostatnie rozbłyski słońca © amiga
Pora wyjechać z Kochłowic
Pora wyjechać z Kochłowic © amiga
Docieram do Katowic, jest już kompletnie ciemno, zwalniam, na spokojnie jadę na Ochojec, jeszcze tylko skrzyżowanie przy Famurze i... można odpocząć :) W weekend chyba rozbiorę trochę rower, pora trochę się nim zająć :)
Na ul Kościuszki w Piotrowicach
Na ul Kościuszki w Piotrowicach © amiga

Komentarze (1)

Miałeś fajnie bo Cię wiatr pchał. Ja musiałem z nim walczyć na powrocie. Na dodatek na finiszu jeszcze mnie trochę okapało. Mało zachęcające warunki do dłuższych objazdów. Weekend też za różowo nie wygląda.

limit 20:06 piątek, 8 marca 2019
Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa sttoj

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]