szukając nowych ścieżek

Środa, 25 czerwca 2014 · Komentarze(0)
Unitopia - The Garden

Wracam z pracy, dzień był stosunkowo krótki ale intensywny, mam ochotę na teren... Prognozy wskazują, że mam max 3 godziny czasu, później ma padać. Jadę na Makoszowy i tam, przypominam sobie, że kilka dni temu przeglądając zdjęcia satelitarne odkryłem, ścieżkę, która powinna mnie wyprowadzić gdzieś na ul. wiosenną. Oczywiście wbijam się w nią, ląduję na jakieś hałdzie gdzieś pomiędzy torami a A4-ką. tyle, że zamiast zjechać na w/w ulice, kombinuję inaczej, sprawdzam jakąś ścieżkę. Oczywiście nadkładam sporo trasy, bo ścieżka zawraca, wzdłuż jakiejś rzeki (później sprawdziłem, że to potok Bielszowicki).  Szukam jakiegoś miejsca gdzie dało by się go przekroczyć i w końcu jest, tyle że i z jednej i s drugiej strony jest stromo, a kładka zostawia trochę do życzenia.
Trzeba zejść
Trzeba zejść © amiga
Kładka mocno nieszczególna
Kładka mocno nieszczególna © amiga

Ląduję w miejscu które znam, ale co tam...  jest jakaś inna ścieżka, która wyprowadza mnie do dość ciekawego leśnego stawu... oczywiście krótka sesja foto i ruszam dalej szukając wyjazdu. 
Staw w lesie
Staw w lesie © amiga
I jeszcze raz staw
I jeszcze raz staw © amiga
Niestety nie ma lekko... ścieżka robi się wąska, prowadzi przez kilka rowów, chwilami muszę się mocno pochylać aby się nią przebić, ale udaje się. wspomagam się endomondo i określam gdzie powinno być coś szerszego. Trafiam bezbłędnie :)
Dalej również już odchodzi mi na chwilę ochota na kluczenie po lasach. Kieruję się na Halemę, jednak czuję coś... dziwnego... odcina mnie, czemu? Przed wyjazdem zjadłem, opiłem się, a upłynęło może 40-50 minut... Może to te nowe tabletki? Na ul. P.Skarki w Rudzie wstępuję do sklepu, kola + 2 drożdżówki i jadę na pobliską hałdę zająć się zakupami... Tylko co z tego, że to zjadłem i wypiłem, nic to nie zmieniło.... czuję się paskudnie. Staram się jechać jak najkrótszą drogą do domu...
Jamna w okolicach Starej Kuźni
Jamna w okolicach Starej Kuźni © amiga

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.
Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa zebyl

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]