Wtorek rano

Wtorek, 25 października 2016 · Komentarze(0)
Poranek zaskoczył, jest... ciepło, 10 stopni, wieje od południa, jeszcze noc nie odeszła, ruch na drogach taki sobie. 
Ruszam kilka minut wcześniej niż wczoraj, jest 7:09. Całość z założenia po szosach. 
Jeszcze ciemno
Jeszcze ciemno © amiga
Pomimo początkowo sporego ruchu nie ma tragedii, jazda jest dość płynna, nie ma wariatów, po tygodniu przerwy czuję wczorajszą jazdę. ale to chyba dobrze... :) Wiem, że żyję. Kochłowickie centrum dzisiaj omijam bokiem, da się, więc czemu nie, wiem, że tracę na czasie, ale mam ochotę na niejechanie tamtędy ;). Na właściwą drogą wjeżdżam mniej więcej pod koniec podjazdu na Mrówczą górkę ;)
Cd remontu na Wirku
Cd remontu na Wirku © amiga
Remont na wirku trwa, jednam mam wrażenie, że idzie im to wyjątkowo sprawnie, jeden pas ma już nową nawierzchnię, 2 są podrapane, przy czym jeden z nich jest oddzielony od reszty, pewnie pojawi się na nim jeszcze dzisiaj coś...  Jutro, lub pojutrze będzie chyba koniec... 
Gdy jestem na Bielszowickiej zaskakuje mnie słońce, nie spodziewałem się go dzisiaj... cieszy to oko... zatrzymuję się więc na chwilę, szybka fota i jadę dalej, przy okazji zdjąłem okulary. strasznie parowały. 
Dawno nie widziane słoneczko
Dawno nie widziane słoneczko © amiga
Gdzieś tam z mgły wyłania się kopalnia Bielszowice
Gdzieś tam z mgły wyłania się kopalnia Bielszowice © amiga
Gdy docieram do Zabrza jest ósma... i jak to o ósmej wygląda jest jeden wielki kocioł... odpuszczam sobie ul Winklera, w zamian pcham się przez lasek Makoszowski :) 
W Zabrzu
W Zabrzu © amiga
Lasek Makoszowski
Lasek Makoszowski © amiga
W Gliwicach jest już pusto, zaglądam na Poznańską i widzę, że coś się dzieje, może łaskawie zrobią nawierzchnię... bo po błocie średnio się jeździ... Wkrótce docieram do pracy, odstawiam rower i dowiaduję się, że nie ma ciepłej wody... Kąpiel w zimnej nie należy do przyjemności, przynajmniej dla mnie... Jutro mam nadzieję, że nie będzie takich niespodzianek... 
Na Poznańskiej coś drgnęło
Na Poznańskiej coś drgnęło © amiga
Ato co za mikrus?
A to co za mikrus? © amiga

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.
Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa edzie

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]